Biuro Nieruchomości MODERN

533 22 11 22

Dla sprzedającego


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Biuro Nieruchomości MODERN s.c.  jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma stale się rozwija wprowadzając nowe usługi do swej oferty.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technik, nowatorskiemu sposobowi przygotowania i prezentacji ofert docieramy do bardzo szerokiej rzeszy potencjalnych klientów.

Zgodnie z art. 181 ust. 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami, posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Polisa ERGO HESTIA S.A.Nr. 62/903008452324) . Dzięki temu wszelkie ryzyko transakcji bierzemy na siebie. 

Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, prawnikami, doradcami kredytowymi oraz innymi firmami z branży obrotu nieruchomościami, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo realizowanych transakcji.

Pomagamy w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji i przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

Starannie przygotujemy i zamieścimy Państwa ofertę na branżowych portalach związanych z obrotem nieruchomościami, a także na ściśle współpracujących z nami portalach regionalnych: busko.com.pl, pinczow24.pl, kazimierza24.pl, jedrzejow.info, wloszczowa24.pl, staszow24.pl, chmielnik24.pl, swietokrzyskie.info.

Jesteśmy elastyczni, pracujemy codziennie, dostosowując godziny pracy do potrzeb naszych klientów.

Biuro Nieruchomości MODERN s.c.
Małgorzata Łopatowska, Marek Ciszewski
28-100 Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 112

Licencjonowani pośrednicy:
Małgorzata Łopatowska - Nr Licencji: 22049,  tel. 533 22 11 22
Marek Ciszewski - Nr Licencji: 22057,  tel. 533 444 666

 

więcej

Polecamy domy:

więcej

Polecamy działki:

więcej

Polecamy mieszkania: