Biuro Nieruchomości MODERN

533 22 11 22

Pensjonat 310m2 w Busku-Zdroju, w strefie uzdrowiskowej A. Okazja!

2 590 000 zł

8 355 zł / m2
Powierzchnia użytkowa:

310 m2

Powierzchnia działki:

514 m2

Transakcja:

Na sprzedaż


Przedstawiamy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Busku-Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego.

Pensjonat łączy w sobie wiele funkcji użytkowych i stanowi doskonały przedmiot inwestycji.
Jest działającą działalnością gospodarczą dającą również przyszłemu właścicielowi interesujący zwrot z inwestycji i jednocześnie stabilne dochody.

Obiekt ten stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które są zmęczone życiem i pracą w korporacjach i poszukują bezpiecznej inwestycji stanowiącej wartość samą w sobie oraz przynoszącą dochody zapewniające wygodne życie.

Opis obiektu
Pensjonat o powierzchni 310m2, dysponuje 12 pokojami (1,2,3,4 osobowe oraz apartamenty), które mogą pomieścić 27 gości. Wszystkie pokoje wykończone są w standardzie hotelowym. Posiadają łazienkę z natryskiem, TV, radio, internet.

Dysponujemy również jadalnią wyposażoną w sprzęt audiowizualny i mogącą doskonale służyć do wspólnych spotkań lub szkoleń dla ok. 12 osób. Na terenie obiektu znajduje się duża wiata z grillem i z wygodnymi meblami ogrodowymi, oraz taras z leżakami.

Pensjonat jest obiektem całorocznym. Wyróżnia się grupą stałych klientów, którzy związani są z obiektem od 10 lat, a jednocześnie obiekt notuje rok do roku rosnącą liczbę nowych klientów.

Na portalu Booking.com Pensjonat uzyskał bardzo wysoką ocenę: 9.1 -  co świadczy o poziomie infrastruktury i jakości usług oferowanych w obiekcie. Zadbaliśmy również, by obiekt posiadał jedno z najwyższych pozycjonowań w wyszukiwarkach.

W budynku funkcjonuje w pełni urządzona profesjonalna recepcja, zapewniająca całodobową obsługę gości. W części parterowej urządzone jest bardzo wygodne mieszkanie dla właściciela bądź zarządcy budynku pozwalające na mieszkanie z rodziną.

Wyposażenie i kolorystyka budynku została wykonana w subtelnym stylu, aby była uniwersalna i odpowiadała gustom większości gości.

Pensjonat obiekt odwiedziło wiele osób ze świata filmu, nauki, kultury itp. W obiekcie również były realizowane niejednokrotnie zdjęcia do programów telewizyjnych.

 

Krótki opis techniczny
Budynek posiada użytkowy parter, 3 kondygnacje, na których znajdują się pokoje oraz wysoki strych w pełni wykończony i solidnie ocieplony, stanowiący magazyn.

Budynek został wzniesiony w latach 70-tych i wyróżnia się solidnością konstrukcji i grubością murów.
Podczas generalnego remontu i przebudowy zostały wykonane profesjonalne docieplenia fundamentów oraz zbudowana infrastruktura wodno-deszczowa.

Obiekt jest ogrzewany poprzez kotłownię gazową oraz, oprócz tego, wyposażony jest w nowoczesny piec na ekogroszek, który przysparza oszczędności w eksploatacji. Posiada również instalację kolektorów słonecznych, co stanowi dużą oszczędność w podgrzewaniu ciepłej wody.


Położenie obiektu

Pensjonat znajduje się w unikatowej lokalizacji w Busku-Zdroju, w bliskiej odległości od zabytkowego parku zdrojowego, 350 m od powstających jedynych w Polsce basenów siarczkowych.
Obiekt posiada dwa wjazdy na posesję.

Od wielu lat nie znalazła się oferta sprzedaży takiego obiektu w zbliżonej lokalizacji.


Plany na przyszłość

Obecnie budynek nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Ostatni generalny remont i rozbudowę przeszedł w 2010 roku. Projekt modernizacji został wykonany z najlepszych trwałych materiałów pozwalających na intensywną eksploatację budynku bez śladów zużycia. Jednocześnie wszelkie prace obsługowo-porządkowe prowadzone są codziennie, czego efektem jest nienaganny stan obiektu.

Z uwagi na potencjał obiektu zaplanowaliśmy jego rozbudowę. Został wykonany nowoczesny, funkcjonalny projekt rozbudowy zakończony prawomocnym pozwoleniem na budowę. Pozwoli on na zwiększenie liczby pokoi oraz oferowanie usług gastronomicznych i zabiegowych we własnym zakresie. Po rozbudowie powierzchnia Pensjonatu wyniesie 588m2.


Uzdrowisko Busko-Zdrój
Busko-Zdrój jest jednym z głównych zdrojowisk polskich. Położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, w odległości 50 km na południe od Kielc i 80 km na północ od Krakowa. Miasto posiada świetne warunki ekologiczne, bowiem w promieniu 50 km nie ma przemysłu. Busko jest jednym z najbardziej usłonecznionych uzdrowisk.

Strefa uzdrowiskowa położona jest w południowej części miasta, na terenie Parku zdrojowego i w jego otoczeniu. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów, które dysponują łącznie 2 tys. miejscami dla kuracjuszy. Sanatoria i hotele są na bieżąco modernizowane i rozbudowywane, powstają kolejne nowe – to sprawia, że liczba miejsc sukcesywnie wzrasta. Rocznie wykonywanych jest ok. półtora miliona zabiegów, z czego 800 tysięcy to kąpiele siarczkowe. W leczeniu korzysta się z wód siarczkowych, jodkowo-bromkowych i borowiny, będących naturalnymi czynnikami leczniczymi.

W najbliższym czasie (2018-2020) Busko przeprowadzi istotne inwestycje wspierające turystykę sanatoryjną o wartości ok. 100 mln zł. Obejmą one między innymi: rewitalizację parku zdrojowego, budowę tężni, browaru, i Basenów Termalnych. Podniosą one w sposób znaczący podniosą atrakcyjność już dziś lubianego przez kuracjuszy uzdrowiska a dodatkowo przyczynią się do wzrostu ruchu turystycznego oraz wzrostu wartości inwestycji objętej projektem, gdyż sąsiaduje ona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego (50 m) i Strefy Basenów (350 m).

Wokół Buska są realizowane dwie istotne inwestycje drogowe, które znacząco poprawią dobre już dziś skomunikowanie Buska: Należą do nich przebudowa krajowej „Siódemki” Warszawa-Kraków, z której zjazd jest usytuowany w pobliżu Buska. Przebudowa „7”-mki w okolicach Buska powinna zostać oddana do użytku w roku 2018. Rozpoczyna się również budowa mostu na Wiśle w nowym Korczynie, co pozwoli skomunikować Busko Zdrój z południową autostradą Polski.
Od roku 2018 uruchomione zostały połączenia kolejowe z Buskiem.

 

POTRZEBNY KREDYT?
Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą Państwu w wyborze  najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup nieruchomości.

Zapewniamy szeroki wybór ofert kredytowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

Doradcy finansowi pomagają klientom w wyborze odpowiedniego kredytu hipotecznego, a także przeprowadzają przez cały proces kredytowy, w tym negocjują korzystne warunki kredytu, pilnują prawidłowej analizy i dbają o szybką i skuteczną finalizacje transakcji.

Doradca skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Serdecznie zapraszamy.

Biuro Nieruchomości MODERN s.c.
Małgorzata Łopatowska, Marek Ciszewski
28-100 Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 112

Licencjonowani pośrednicy:
Małgorzata Łopatowska - Nr Licencji: 22049,  tel. 533 22 11 22
Marek Ciszewski - Nr Licencji: 22057,  tel. 533 444 666
tel. stacjonarny +48 41 378 79 75

Obszar działania: województwo świętokrzyskiewojewództwo małopolskie.

Galeria zdjęćFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odsłon: 1923Data ostatniej weryfikacji: 2018-08-03

Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości MODERN s.c..


Dane kontakowe

Małgorzata Łopatowska
tel. 533 22 11 22

Marek Ciszewski
tel. 533 444 666

Dane podstawowe

 • Cena2 590 000 zł
  8 355 zł / m2
 • Powierzchnia użytk.310 m2
 • Powierzchnia działki514 m2
 • Rodzaj działkibudowlana
 • Szerokość działki26 m
 • Długość działki20 m
 • Liczba pokoi12
 • OgrzewanieC.O.
 • Ogrzewanie-paliwo:gaz, ekogroszek

Dane szczegółowe

 • Balkontak
 • Tarastak
 • Parkingtak
 • Internettak